3ΠΟΝΤΟ -ΕΚΠΟΜΠΗ ΜΠΑΣΚΕΤ - ΔΕΛΙΟΣ - ΜΥΡΙΝΤΖΗΣ - ΚΥΡΛΙΔΗΣ
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg0achxQASm7m9Jr6ETEQipkCSHTQ2eRRDIAKXTibsKCLdsNQQ5t45LLPZnqMmwr6F5O6pbBopX5wlW1PqFJAZkOhyJ95v71GYSl-bk9fcHDQeZxBvhD14ViZLxZww7TkLe0EWKbTgb8c4/s200/3ponto.jpg)
Μια ώρα γεμάτη μπάσκετ … Το άθλημα που μας έχει κάνει περήφανους όλους του Έλληνες..
Το σλόγκαν της εβδομάδος είναι :
Τηλέφωνο : 2421030029
Διάρκεια εκπομπής: Μιας ώρας 8-9 το απόγευμα …
Χορηγοί : www.basketblog.gr – Gougar (Αθλητικήένδυση και υπόδηση) - chocolatino (Ζαχαροπλαστείο) – www.coachbasketball.gr - Φροντιστήριο Ξένων Γλωσσών «ΛΑΝΗ» - Peak (Αθλητική ένδυση και υπόδηση) www.peaksport.gr/ www.peaksport.it – Med support ( Λεκαδίτης Γιώργος – Ορθοπεδικά είδη)