ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΑΠΟ ΤΩΝ ΙΚΑΡΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (προπονητές, βοηθούς, γυμναστές, διατροφολόγο, εργοφυσιολόγο,)
Αθλητές του παιδικού, των Παμπαίδων και κατ’ επέκταση κάποιοι από το εφηβικό, θα δουλευτούν συστηματικά και με στόχο κάποια μέρα να αποτελέσουν, μέλη της ανδρικής ομάδας.
Οποιοσδήποτε από τις προαναφερθείσες ειδικότητες, επιθυμεί να δουλέψει για τις παραπάνω ηλικίες και τον παραπάνω σκοπό, και παράλληλα πιστεύει πως έχει την διάθεση διαπαιδαγώγησης μικρών παιδιών σε μια τόσο μεγάλη προσπάθεια, παρακαλούμε όπως επικοινωνήσει με την γραμματέα του συλλόγου, Μαρία Σκλαβιάδη στο 210-9852220