Η ομάδα καλαθοσφαίρισης με αμαξίδιο ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ, αναζητά προπονητή
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
![ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΕ ΚΑΡΟΤΣΙ Ο.Σ.Ε.Κ.Κ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjkW9ceZenHTXsq7ZeldWCIgEPKA7pa4PfdnDGUDpHfTc6Rq9epZBOCUZsFAsGKFMOy1I7yrh9ltIKcYIYeVCYTiQNLbqByTbUbem4DmJAJXUnkyh9Ch0YE8-gY1MBoSmByH6FLmdDtmlpH/s150/27534_132712106742336_2533_n.jpg)
Η ομάδα καλαθοσφαίρισης με αμαξίδιο ΑΣΤΕΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ, αναζητά προπονητή, κατά προτίμηση νεαρό σε ηλικία και με όρεξη για δουλειά, για την προετοιμασία της ομάδας στο πρωτάθλημα της ΟΣΕΚΚ.
Η καλαθοσφαίριση με αμαξίδιο είναι ένα απο τα πιο συναρπαστικά παραολυμπιακά αθλήματα και πρέπει όλοι να βοηθήσουμε στην ανάπτυξη του αθλήματος και στην Ελλάδα.
Ο Σύλλογος μας είναι πάντα "ανοιχτός" σε νέους παίχτες έμπειρους η μη. Να τονίσουμε πως μπορούν να παίξουν και αθλητές χωρίς κινητικές δυσκολίες. Αν ενδιαφέρεσται για την θέση προπονητή η
παίχτη επικοινωνήστε μαζί μου...
Κώστας Μέργος: 6979088476
Ευχαριστώ πολύ!