Συνάντηση με τον Υφυπουργό
Ξεκαθαρίστηκε, δηλαδή, η ανάγκη για την διεξαγωγή Σχολών όλων των κατηγοριών), όπως έχουν ζητήσει μέλη του Συνδέσμου, αλλά και άτομα που ενδιαφέρονται να ασχοληθούν με την προπονητική.
Ακόμη συζητήθηκαν τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο αθλητισμός και συγκεκριμένα το μπάσκετ, ενώ ακόμη οι εκπρόσωποι του ΣΕΠΚ υπογράμμισαν και τα υπόλοιπα τους αιτήματα.
ΠΗΓΗ http://www.sepk.gr/portal2/el-GR/-mainmenu-1/articles-sections/sepk-news/6-general/3127-2010-08-27-11-55-18